Volné pracovní místo  Kontrolor kvality s praxí ve strojírenství

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 38 000 Kč / měsíc

Budete provádět ve výrobě předepsanou kontrolu vstupního materálu a dalších součástí. Při kontrole budete
postupovat dle předepsaných směrnic a pracovních postupů.
Hledáme posilu do týmu, dejte o sobě vědět :-)

Náplň práce:
  • kontrolovat a měřit kvalitu vstupního materiálu, dílů z výroby
  • práce dle předepsaných směrnic a pracovních postupů
  • zpracovávat měřící protokoly a dokumentaci
  • aktivně řešit neshody a reklamace

Požadujeme

  • vzdělání SOU/SŠ technického směru
  • praxi na kontrole ve strojírenství
  • schopnost správné interpretace výkresových požadavků a technické dokumentace
  • schopnost korektního vyhodnocení výsledků měření
  • základní znalosti práce na PC - MS Office
  • ochotu dále se učit a rozvíjet

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • příjemný menší kolektiv pracovníků
  • příspěvek na stravné
  • 5 dní dovolené navíc, celkem tedy 25 dní/rok
  • zaškolení na pozici
  • čisté pracovní prostředí
  • firemní akce během roku a další benefity

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!