Volné pracovní místo Kontrolor kvality

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
v textu

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zajišťování mezioperační a výstupní kontroly
  • zajišťování kontroly dodržování technologické kázně

Požadujeme

  • výuční list nebo středoškolské vzdělání ideálně technického směru
  • časovou flexibilitu (ochotu práce v prodloužených směnách – 3 dny v týdnu práce, 4 dny volno)
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • nástupní plat 16.000,–, po zapracování navýšení až na 21.000,–
  • příspěvek na stravování
  • mladý kolektiv
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.