Volné pracovní místo KONTROLOR ve výrobě | Havlíčkobrodsko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Havlíčkův Brod
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 6–30–216508. Jsme nadnárodní společnost, ale přesto u nás fungujeme jako jedna velká rodina. Chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě nám dejte vědět. Hledáme kontrolora zákaznické kvality.

Vaším úkolem bude:
  • provádění kontroly jakosti ve výrobě
  • měření a vizuální kontrola před expedicí
  • kontrola vzorků a zasílání zákazníkovi
  • dodržování požadavků zákazníků na kvalitu dle výkresové dokumentace nebo daných postupů
  • zadržení nevyhovujících výrobků
  • zadávání požadavků na nápravná opatření
  • řešení neshod od interních dodavatelů
  • spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • AJ/NJ výhodou
  • praxe v oblasti kvality, alespoň při studiu
  • znalost základních systémů měření a vizuálního posuzování dílů
  • znalost nástrojů kvality (PDCA, 8D report, SMED atd.)
  • orientace v technické výkresové dokumentaci
  • smysl pro detail, zodpovědnost
  • MS Office (Word, Excel)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit:
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění (1Kč/1km) tam i zpět
  • zaměstnanecké programy (slevy na různé služby)
  • příspěvek na stravování (firemní jídelna)
  • jazykové kurzy
  • poukazy na masáže a pedikúru

  • prostředí mezinárodní úspěšné společnosti
  • možnost postupu v rámci společnosti (i do zahraničí)
  • propracovaný vzdělávací systém zaměstnanců