Volné pracovní místo  KONTROLOR VÝROBY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Výrobní společnost v Ústí nad Labem přijme technicky zdatného kandidáta na pozici kontrolora výroby.

POPIS POZICE:
Na této pozici budete zodpovědný za:
  • provádění stanovených činností podle systémové a technologické dokumentace
  • uvolňování vzorků při výrobě
  • uvolňování meziproduktu pro další zpracování
  • uvolňování licích nástrojů ve slévárně
  • proces řízení neshodných výrobků
  • reportování nadřízeným a pracovníkům kontrolingu
  • tvorbu kontrolní plánů
  • dodržování zásad dle směrnic a pokynů pro dané pracoviště
  • dodržování zásad EMS
  • dodržování zásad BOZP

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost technologie výroby
  • znalost kapilárních metod
  • znalost statistických metod a jejich využití v praxi
  • zkušenosti s průběžnou kontrolou během výrobního procesu
  • vedení procesu neshodné výroby
  • znalost obsluhy a seřizování provozní a speciální měřící techniky
  • obsluha obráběcích strojů
měření odlitků na 3D
  • zkušenosti s hodnocením jakostních parametrů (rozměrových materiálových event.dalších)
  • čtení výkresové a organizační dokumentace
  • orientace v kontrolních plánech

Nabízíme

  • práce na HP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • řada zaměstnaneckých benefitů
  • odpovídající finanční ohodnocení