Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  KONZULTANT NAVISION (30 -50.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Chcete cestovat po ČR i do zahraničí? Máte analytické a logické myšlení? Mluvíte velmi dobře anglicky? Máte zkušenosti s Navision?

Pak hledáme přímo Vás!

KONZULTANT NAVISION (od 40.000,- Kč)

Náplň práce:

  • Analýza a návrh změn ERP systému
  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty
  • Vedení junior konzultantů
  • Časté cestování za zákazníky
  • Spolupráce s dalšími konzultanty
  • Reporting

Požadujeme

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Orientace v IT a přehled v business procesech
  • Pokročilá angličtina (každodenní užití)
  • Min. 2 roky zkušenost s Navision (konzultant, administrátor, vývojář nebo klíčový uživatel)
  • Znalost SQL databáze
  • Flexibilita, ochota cestovat
  • Dynamičnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Práce v Brně
  • Mobilní telefon, notebook
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Set zaměstnaneckých benefitů
  • Mladý a dynamický kolektiv

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Místo výkonu práce: Brno

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás