Volné pracovní místo  Konzultant personální agentury(m/ž) - IT/EE tým

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 120 000 Kč / měsíc

Jsme exkluzivní oborově zaměřená personální agentura a nyní hledáme do našeho IT / EE týmu nového kolegu / kolegyni s obchodním duchem a alespoň základním přehledem v oblasti IT (případně EE = elektro). Očekáváme, že máš zájem tento přehled formou samovzdělávání dále rozšiřovat a být tak schopen / schopna rozumět potřebám našich klientů a lépe komunikovat s uchazeči. Pokud Ti formulace C++ = C + OOP nebo pojem PCB není zcela cizí a vyhovuje Ti velmi dynamické prostředí práce, pak neváhej a zašli své CV. Těšíme se na Tebe v našich moderních kancelářích na Křenové v Brně.

Náplň práce:
  • recruitment uchazečů pro zákazníky z oborů IT a/nebo EE
  • komunikace s uchazeči
  • komunikace s klienty
  • úkoly spojené s HR marketingem - B2B, B2C
  • obchodní činnost - akvizice nových a péče o stávající klienty
  • zpracování dokumentace v CZ a AJ
  • rozšiřování přehledu v oblasti IT a/nebo EE
  • účast na veletrzích pracovních příležitostí
  • účast na pohovorech u klientů

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou
  • obchodního ducha
  • alespoň základní orientace v oblasti informačních technologií nebo elektro oboru
  • angličtina - schopnost dorozumět se s kolegou telefonicky / mailem
  • čeština - schopnost psát text na úrovni rodilého mluvčího
  • ŘP sk. B, aktivní řidič / ka
  • ochota se dále samovzdělávat v oblasti IT (případně elektro)
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající výkonu (fix + neomezená výkonová složka)
  • firemní vůz pro soukromé využití
  • firemní tarif a telefon pro soukromé použití
  • až 30 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce, cereálie, ...)
  • teambuildingové akce
  • pružná pracovní doba
  • místo výkonu: Brno - Křenová

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Konzultant personální agentury(m/ž) - IT/EE tým?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
David Chvastek z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konzultant personální agentury(m/ž) - IT/EE tým

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.