Volné pracovní místo  Konzultant pro fúze, due diligence & speciální projekty

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní auditorskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Konzultant pro fúze, due diligence & speciální projekty“, region: Praha.

Náplň práce:
  • zpracování a aktualizace harmonogramu transakce
  • řízení a koordinace subjektů zapojených do transakce
  • řešení vazeb mezi jednotlivými oblastmi (účetnictví, daně, právo)
  • doplňování právních dokumentů z ekonomického hlediska
  • vedení a vzdělávání juniorů
  • koordinace kolegů z auditu a daní účastněných na zakázce
  • organizace práce, komunikace s klientem
  • samostatné provádění malé due diligence
  • tvorba reportů
  • posouzení zvolených variant z ekonomického hlediska
  • posouzení výhod a nevýhod variant
  • návrh optimální struktury pro klienta

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • 1 - 2 roky praxe na pozici samostatná účetní, senior účetní, zástupce hlavní účetní
  • zkušenosti s výrobními společnostmi
  • znalost účetnictví dle českých účetních předpisů, auditu
  • znalost daně z příjmů právnických osob + znalost ostatních daní
  • právní přehled s důrazem na Obchodní zákoník
  • zkušenosti s vedením týmu
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Access – výhodou)
  • dobrá znalost AJ, případně i NJ
  • chuť dále se vzdělávat, schopnost přijímat výzvy, kreativita, logické uvažování, smysl pro detail, pečlivost, dobré komunikativní a prezentační schopnosti, přátelskost, týmový hráč, ochota cestovat, časová i místní flexibilita, zvládání práce ve stresu a pod tlakem

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti, která má výborný systém odměňování
  • zaměstnanecké výhody
  • přátelský a profesionální kolektiv
  • možnost profesního a finančního růstu
  • školení

Nástupní plat: cca. 40 – 45 tis. Kč + bonusy

Nástup: ihned (nebo dle dohody)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".