Volné pracovní místo  Konzultant - specialista pro datové sklady

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, českou společnost se zaměřením na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant - specialista pro datové sklady.

Náplň práce:
  • detailní návrh a implementace řešení v oblasti DW na základě zadání a analýzy požadavků zákazníka
  • analýza technologických požadavků, návrh a realizace technického řešení
  • návrh a realizace datových modelů
  • podpora uživatelů, údržba a další rozvoj realizovaného systému
  • aktivní komunikace s klientem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s integrací dat, datovými sklady, OLAP
  • zkušenost s databázovými technologiemi Microsoft nebo Oracle
  • výbornou znalost SQL a T-SQL
  • vítaná znalost dalších BI nástrojů a produktů

Nabízíme

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • firemní benefity (flexipasy, příspěvek na životní a penzijní pojištění, možnost dalšího vzdělávání, stravenky atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • prostor pro seberealizaci
  • profesní růst

Jiná sdělení

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět".