Volné pracovní místo KONZULTANT/ANALYTIK PROCESŮ, OLOMOUCKO

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Chcete se podílet na úspěchu dynamické a progresivní společnosti? Můžete nabídnout zkušenosti s analýzami business intelligence a samostatnost při řešení projektů? Pak neváhejte!

Úspěšná společnost se sídlem v Olomouckém kraji hledá pro rozšíření svého týmu kandidáta/tku na pozici:

KONZULTANT/ANALYTIK FIREMNÍCH PROCESŮ, OLOMOUCKO

Náplň práce:

  • Analýza podnikových procesů
  • Identifikace potřeb
  • Sběr dat pro tvorbu IT řešení
  • Spolupráce s IT oddělením na tvorbě aplikační architektury
  • Komunikace se zákazníkem, implementace systému, školení uživatelů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání + krátkou praxi, nebo SŠ/VOŠ vzdělání a 2 roky praxe
  • Znalost analýz podnikových procesů, zkušenost se stanovením klíčových indikátorů úspěchu
  • Technické znalosti – reportovací nástroje, MS SQL
  • Pokročilý MS Office
  • Samostatnost, prezentační schopnosti, komunikativnost
  • Řp. Sk B

Nabízíme

  • Práci v moderní a úspěšné společnosti
  • Bohatý systém benefitů
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office

Lokalita pracoviště Olomoucko

Nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.