Volné pracovní místo  Koordinátor FMEA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Teplicích, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • moderovat a vést tým při sezení FMEA procesu
  • vytvoření a správa dokumentace FMEA k jednotlivým procesům
  • aktualizovat dokumentaci FMEA při zákaznických/interních reklamacích
  • kontrola zapracování nápravných opatření
  • účast na zákaznických auditech a vysvětlení vedení FMEA v závodě
  • celková odpovědnost za vedení FMEA v závodě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost německého jazyka slovem a písmem nutnou podmínkou
  • min. 2 roky praxe v automobilovém průmyslu
  • znalost metodiky FMEA
  • zkušenost s vedením týmu
  • dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavou práci na novém projektu
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".