Volné pracovní místo Koordinátor/-ka firemního vzdělávání

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Praha - Smíchov
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Komunikace s firemními klienty ohledně jazykové výuky, obsazení kurzu lektorem (na základě databáze aktivních lektorů), koordinace daných kurzů a řešení případných změn v kurzech (suplování, rušení, testování, změny ve výuce apod.), zajištění plynulé komunikace s lektory (operativní záležitosti, zadání kurzu, apod.), podpora průběhu kurzu (materiální zabezpečení, operativní změny), průběžná komunikace s klienty – telefonická, e-mailová, občas osobní schůzky.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání (vhodné pro studenty/studentky VŠ), pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem) – osobní, telefonická i písemná komunikace v AJ na denní bázi, znalost práce s PC (MS Office, Outlook), výborné komunikační a organizační dovednosti, proaktivní přístup; ochota učit se novému.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení (80 – 100 Kč / hod), možnost navštěvovat vzdělávací kurzy naší společnosti, slevu na vzdělávací kurzy pro Vaši rodinu i přátele, zázemí prosperující společnosti, dlouhodobou spolupráci, možnost profesního a kariérního růstu, příjemné prostřední mladého dynamického kolektivu, možnost seberealizace, vedení samostatných projektů i týmovou práci, možnost docházet každý den (6 h / den).

Místo práce: Praha – Smíchov

Termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Tutor s.r.o., vzdělávací společnost s dlouholetou tradicí, je na trhu od roku 2000. Každoročně pořádáme pro téměř deset tisíc klientů přes tisíc jazykových kurzů, přípravných kurzů na přijímací zkoušky na VŠ a profesních seminářů a školení. Jazykovou výuku a odborná školení zajišťujeme také pro firmy na zakázku, a to včetně poradenství při čerpání dotací na vzdělání z evropských fondů. Dalšími obory naší činnosti jsou překlady, pronájmy školících prostor a jazykové pobyty v zahraničí.

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády