Volné pracovní místo  Koordinátor nákupu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte praxi jako NÁKUPČÍ? Máte vyjednávací schopnosti a potenciál ke koordinaci kolektivu? Znáte celní problematiku? Je úroveň Vaší angličtiny na velmi dobré komunikativní úrovni? V tomto případě nás tedy neváhejte kontaktovat.

Zaměstnavatel:

Nadnárodní koncern s dlouholetou historií, s celosvětovou působností s řadou výrobních a obchodních poboček po celém světě, patřící k nejstarším gumárenským společnostem v Evropě.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování technických nákupů - náhradních dílů a investic, u složitějších technických nákupů úzká spolupráce s techniky (technická specifikace je doplňována obchodní částí v návaznosti na technickou část nákupů)
  • Zodpovědnost za vedení databáze dodavatelů
  • Provádění výběrových řízení
  • Koordinace ostatních nákupčích ve firmě v oblasti nákupů materiálů s ohledem na sjednané kontrakty s mateřskou společností
  • Spolupráce s techniky při vytváření acceptance testů (plnění technických pa
rametrů) ve vazbě na obchodní podmínky
  • Sledování hodnoty skladových zásob a obrátky zásob v návaznosti na minimální zásoby, spolupráce se skladníkem (likvidace nepotřebných zásob)
  • Organizování kontroly přebírání dodávek, vystavování objednávek na dodavatele
  • Připrava smluv s dodavateli, provádění pravidelného hodnocení dodavatelů, případné provádění auditů dodavatelů
  • Zodpovědnost a organizace kontroly dodavatelských faktur s ohledem na objednávku a sjednanou smlouvu, vydávání pokynu k zaúčtování
  • Zodpovědnost za intrastat, za celní problematiku (jednání s celními orgány)
  • V případě nesplnění dodávky, vadného plnění dodávky pozastavuje platby
  • Důsledně jedná s dodavateli o cenách, dodacích podmínkách a to tak, aby zajistil co nejvyšší kvalitu při nejnižších cenách
  • Sledování obratů dle jednotlivých dodavatelů a na základě tohoto sjednávání výhodnějších cen
  • V nákupní činnosti důsledně rozlišuje investiční a neinvestiční nákupy

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru s technickým zaměřením nebo ekonomicko-technického směru
  • Praxe v oblasti nákupu nebo obchodu (schopnost vést obchodní jednání)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (aktivně)
  • PC uživatelská znalost, znalost SAP výhodou
  • Důslednost, odpovědnost, přesnost
  • Vyjednávací schopnosti, strategické uvažování a asertivní přístup

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prostředí nadnárodního koncernu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost volnočasových aktivit

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".