Volné pracovní místo KOORDINÁTOR TÝMU s POLŠTINOU

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 5–21–211284. Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenost s jejich vedením? Je Vašim rodným jazykem POLŠTINA, ale domluvíte se i ČESKY? Pokud ano, tak právě hledáme Vás.

Pro prosperující výrobní firmu v Kolíně hledáme polsky mluvícího Koordinátora.

Vaší náplní práce bude:
  • koordinace a vedení lidí na výrobní lince
  • tlumočení vstupního školení, výrobních postupů zaměstnancům do polštiny
  • překlady výrobních postupů do polštiny
  • zajišťování provozních záležitostí
  • 2 směnný provoz (6:30–17:10, 18:30–5:10) POZOR od prosince 8hod. směny (ranní 6:00–14:25, odpolední 15:30–23:55)
  • nábor v Polsku

Požadujeme

  • znalost POLSKÉHO a ČESKÉHO jazyka
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • zkušenosti s vedením lidí
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav (bez omezení)
  • ochota pracovat ve směnném provozu (12hod směny, ranní a noční)
  • spolehlivost, přesnost, loajalitu
  • týmovost
  • nástup možný IHNED

Nabízíme

Mzdové podmínky:
  • mzda 23 720 Kč/měsíc možnost navýšení na 26 180 Kč/měsíc dle výkonu
  • příplatky za směny:
15 Kč/hod – noční směna
12 Kč/hod. víkendová směna
  • výkonností bonus
  • služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • nadstandardní lékařská péče
  • pracoviště KOLÍN

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Čermáková Hana (Grafton Recruitment s.r.o.)

Podobné nabídky práce

Obchodní ředitel prodeje nákladních a užitkových vozů
Pracovní náplň: vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, vedení kolektivu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových vozů, informační servis obchodního, technického a ekonomického charakte ...
AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. Lžovická 301, Týnec nad Labem Plný úvazek