Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Manažer prodejního teamu
Lokalita:
Tábor
Může se Vám hodit:
Manažer prodejního teamu Tábor

Volné pracovní místo Koordinátor/ Vedoucí týmu Táborsko

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Tábor
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Pro našeho klienta z oblasti FMCG (GASTRO produkty) hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor/ Vedoucí týmu

Náplň práce:

  • zástupce vedoucího pobočky
  • školení a zaučení prodejců/obchodních zástupců v terénu – 85% činnosti
  • motivace vedení týmu plnění plánů prodeje
  • plánování denních tras a jejich optimalizace
  • vyhodnocování prodejních výsledků reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo obdobné pozici min. 2 roky (přímý prodej značnou výhodou)
  • zkušenosti s FMCG produkty výhodou (oblast GASTRO značnou výhodou)
  • zkušenosti s vedením koordinací menšího týmu lidí koučováním
  • 6 měsíční zaškolovací program (v několika regionech po ČR)
  • komunikativní znalost NJ/AJ – výhodou
  • samostatnost schopnost sebemotivace a motivace týmu
  • časovou flexibilitu a možnost působit v rámci celé ČR dle aktuální potřeby společnosti
  • bydliště: Táborský kraj

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • mobilní telefon automobil i k osobním účelům
  • zajištění ubytování během zaškolovacího programu i během působení mimo region bydliště
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • manažerský motivační program
  • vzdělávací kurzy školení
  • provize z prodeje
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • mzdové ohodnocení dle kvalit a zkušeností kandidáta

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte obchodního ducha spojeného s řízením a koordinací prodejců / obchodních zástupců? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby „odpovědět“.