Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Vedoucí servisu
Lokalita:
Praha 8
Může se Vám hodit:
Vedoucí servisu Praha 8

Volné pracovní místo KOORDINÁTOR VOZOVÉHO PARKU - PRAHA

aktivní
AAA Auto Group N.V. - organizační složka
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Na této pozici se budete přímo podílet na řízení pobočky jedné z nejdynamičtějších firem na trhu. Vaše rozhodnutí budou přímo ovlivňovat prodejní výsledky pobočky a budete zodpovědný/á za tým Vám podřízených spolupracovníků.

Náplň práce:

*kontrola a schvalování nově vykoupených vozů
*návrh vozidel k opravám a analýza nákladů na opravy
*zadávání úkolů mechanikům a jejich následná kontrola
*kontrola dodržování předprodejních procesů na pobočce
*zásobování poboček vozidly z centrálního skladu
*evidence vozů ve vozovém parku

Požadujeme

*velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu (značky, modely, ceny atd.)
*schopnost identifikovat vady automobilů (mechanické, kosmetické – lakování )
*analytické myšlení
*základní znalost práce s PC ( MS Word, Excel, Outlook )
*pro-aktivní přístup, dobré komunikační schopnosti
*stresuodolnost, zodpovědnost
*časovou flexibilitu a ochotu cestovat
*ŘP skupiny B

Nabízíme

*velmi dobré finanční ohodnocení, dle předchozích zkušeností
*motivační bonus na základě dosažených výsledků
*mobilní telefon, osobní počítač

  • možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání

*profesionální školící program leadera trhu

  • možnost spolupodílet se na řízení pobočky

*pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
*možnost cestování v rámci poboček nadnárodní společnosti
*profesionální kolektiv

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.