Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR VÝVOJE s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici KOORDINÁTOR VÝVOJE s AJ.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> vedení projektového týmu</li>
<li> projekty - optické systémy</li>
<li> komunikace se zákazníkem</li>
<li> simulace, prototypy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> vedení lidí</li>
<li> AJ/NJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilita</li>
<li> mezinárodní projekty</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".