Volné pracovní místo Koordinátor zakázky

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Děčín, Česká Lípa
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:

  • emailová a telefonická komunikace při získávání potřebných podkladů k zahájení výroby včetně zajištění potřebných náležitostí i v běhu výtoby
  • obchodní a technická komunikace se zahraničními zákazníky (mimo SK)
  • překlad a vytváření cenových nabídek v AJ nebo NJ
  • zabezpečení logistiky při průběhu výroby zakázky zajištění přípravy k expedici (celní doklady objednávka přepravy pojištění)
  • pravidelná komunikace s klientem a informování ho o stavu zakázky
  • řešení reklamací
  • administrativa

Požadavky:

  • komunikativní znalost anglického jazyka a německého jazyka (min. B2)
  • praxe v zákaznickém servisu či se zpracováváním objednávek
  • středoškolské vzdělání
  • PC uživatelsky (Excel Word )
  • ŘP sk. B
  • výhodou znalost : ACAD (čtení v DWG) DIALUX (RElux) práce v Money S3
  • komunikativnost ochota poznávat technologické možnosti výrobků

Nabídka:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • přátelské pracovní prostředí v respektované společnosti
  • umožňujeme aktivní vyhledávání obchodních případů ohodnocené podílem na zisku z obchodního případu
  • každodenní využití cizích jazyků
  • pracovní doba:. Po-pá 8–16:30
  • nástup možný ihned
  • další benefity