Volné pracovní místo  Kuchař do týmu (38.000 – 45.000 Kč hrubého)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Náplň práce kuchaře: výdej jídel, přílohy, dohotovování, přípravy, navařování

Požadujeme

Od uchazečů očekáváme praxi v oboru, spolehlivost a samostatnost.

Nabízíme

Co nabízíme:
  • Čistou mzdu 30.000 – 35.000,-
  • Příplatky z náročnost sezóny a % z tržeb
  • dlouhodobá spolupráce na dobu neurčitou (HPP)
  • práce max 14-16 dní v měsíci, směny krátký/dlouhý týden
  • zaměstnanecké benefity: obědy zdarma, firemní večírky
  • využití služeb partnerských podniků se slevou 30%, proplácení pracovního oblečení do výše 5.000 Kč.

Jiná sdělení

Nabízíme volnou pozici kuchaře v restauraci Bukovanského mlýna u Kyjova. Koncept restaurace je lokální slovácká gastronomie, ale i moderní kuchyně s důrazem na kvalitu surovin. Kromě a la carte se vaří hotová jídla, připravují rauty, svatby a gastronomické víkendy. Nenabízíme ubytovaní pro personál, ale rádi Vám pomůžeme se zajištěním vhodného bydlení v okolí. Nástup možný v červnu. Odpovídáme všem uchazečům o pozici. Těšíme se na spolupráci.