Volné pracovní místo  KVALIFIKOVANÁ OSOBA - ref. č. M 354

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého klienta, výrobní společnost v oblasti chemie, hledáme vhodného kandidáta na pozici

KVALIFIKOVANÁ OSOBA

Náplň práce:

  • kontrola záznamů o výrobě a analýze produktu
  • odpovídá za to, aby každá šarže léčivého přípravku byla vyrobena a kontrolována v souladu se standardy správné výrobní praxe, zákonem o léčivech a specifikacemi produktu
  • odpovídá za propouštění šarže léčivého přípravku
  • spolupodílí se na realizaci auditů jakosti
  • spolupracuje na tvorbě funkčního systému jakosti
  • ověřuje dodržování zásad správné výrobní praxe
  • účastní se reklamačního řízení ve spolupráci s úsekem supply chain
  • spolupracuje s ostatními úseky společnosti
  • komunikuje se zákazníky v zahraničí a se státními autoritami

Požadujeme

  • splnění parametrů zákona o léku pro kvalifikovanou osobu
  • schopnost analyzovat a řešit problémy
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost, proaktivita, logické myšlení, zodpovědnost, flexibilita, práce v termínech
  • dobré komunikační schopnosti
  • dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Word, Excel, Outlook)
  • aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zodpovědnou a komplexní práci
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".