Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Dělník ve strojírenství
Lokalita:
Teplice
Může se Vám hodit:
Dělník ve strojírenství Teplice

Volné pracovní místo Kvalifikovaný dělník/dělnice

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Kvalifikovaný dělník/dělnice

  • manuální práce ve strojírenské výrobě
  • ohýbání a zpracovávání plechu
  • odpovědnost za správné zhotovení výrobku´
  • 3 směnný provoz, směny 8hod

Požadujeme

  • SOU ve strojírenském oboru či praxi alespoň 1 rok ve strojírenské výrobě
  • manuální zručnost
  • částečná znalost čtení technické dokumentace
  • základní znalost PC
  • odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • plat od 80kč/hod. plus další finanční příplatky
  • možnost dlouhodobější spolupráce
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek