Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti
Lokalita:
Benešov

Volné pracovní místo KVALITÁŘ, lokalita: Benešovsko

aktivní
Mercury Group Recruitment Agency
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: KVALITÁŘ, lokalita: Benešovsko

Náplň práce:

  • metodické vedení kontrol dle kontrolních plánů

  • kontrola příjmu a expedice materiálu a výrobků

  • kontrola dodržování pracovních plánů

  • sledování evidence a vyhodnocování vadných výrobků

  • tvorba krátkodobých a dlouhodobých nápravných a preventivních opatření

  • vyřizování reklamací od zákazníka

  • spolupráce s auditory

  • vedení dokumentace quality system

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • NJ – velmi dobrou znalost (slovem i písmem)

  • PC – uživatelskou znalost

  • min. 3 – 5 let praxe v oboru technické kontroly

  • zkušenosti s ISO 9001

  • komunikativní a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • finanční ohodnocení v závislosti na dosažené praxi

  • zajímavou pracovní pozici

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a německém jazyce na mail: poslat email

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.