Volné pracovní místo LABORANT, až 30 000 Kč/měs.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
25000 - 30000 Kč/měs

Ref. č.: 13–21–217780. Máte vystudovanou střední školu chemického nebo farmaceutického směru a hledáte práci? Zajímá Vás laboratoř a chcete získat praxi ve výrobní společnosti na pozici LABORANT?

Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za chod laboratoře
  • Příprava a obsluha strojů v laboratoři
  • Mytí a čištění laboratorního zařízení
  • Vedení laboratorní dokumentace
  • Evidence skladování surovin

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 10

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání chemického či farmaceutické­ho směru
  • praxe v laboratoři výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • VÝKONOSTNÍ BONUSY
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • po 12 odpracovaných měsících nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok
  • zázemí MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy