Volné pracovní místo  Lákavé odměny na pozici Zámečník! Nepropásněte!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme nového kolegu do týmu zámečníků! Začleňte se do přátelského kolektivu, získejte zajímavé odměny a práci v Přerově! Čtete více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • práce spočívá v jakékoliv ruční úpravě kovů – řezání, broušení, svařování
  • budete pracovat s výkresy
  • občas vyjedete i do terénu

Požadujeme

  • SOU vzdělání strojírenského charakteru
  • Velkou výhodou je zámečnická praxe
  • určitě požadujeme svářečský průkaz

Nabízíme

  • v první řadě práci v příjemném prostředí strojírenské společnosti v Přerově
  • poznáte tu spoustu nových přátelských kolegů
  • za Vaši práci Vás řádně finančně ohodnotíme
  • za šikovnost a pracovitost navíc přidáme odměny
  • přispějeme na obědy a nabídneme další benefity
  • dopřejeme také delší odpočinek
  • práce je v Přerově a nastoupit můžete klidně ihned!