Volné pracovní místo Lakýrník

aktivní
CentralWork s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro dva výrobní závody ve Středočeském kraji hledáme lakýrníky.

Náplň práce:

  • provádění vstupní a výstupní kontroly
  • práce dle stanovených technologických postupů
  • manipulace dle layoutů
  • plnění úkolů
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů

Požadujeme

  • SOU – autolakýrník nebo praxe v oboru
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní zázemí
  • moderní pracovní prostředí
  • stravenky
  • pohyblivá složka mzdy, která se odvíjí od stanovených ukazatelů (normy, kvalita atd.)

Jiná sdělení

V případě zájmu nám zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře