Volné pracovní místo  LEAD ENGINEER - optimalizace

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

LEAD ENGINEER - optimalizace

Pozici obsazujeme pro významnou mezinárodní společnost s celosvětovým působením v oboru automotive. Na této pozici budete zodpovědný/á za realizaci projektů v oblasti konstrukce a technické optimalizace, na mezinárodní úrovni.
Lokalita pracoviště je ve Vyškově (cca 30 minut od Brna).

Pracovní náplň:
  • Koordinace procesů na oddělení konstrukce
  • Vedení a vyhodnocování projektů zaměřených na technickou a ekonomickou optimalizaci (při konstrukci nových dílů či úpravách stávajících dílů)
  • Vedení a koordinace svěřeného týmu (7 podřízených) – kontrola práce, hodnocení, odměňování, motivace týmu, apod.
  • Příprava a sledování rozpočtu oddělení
  • Dohled nad dodržováním standardů kvality při konstrukci dílů
  • Denní komunikace se zahraničním managementem a s kolegy z ostatních závodů
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technické
  • 3-5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost zásad konstruování – zkušenosti s programem CAD
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem (komunikace s managementem)
  • Alespoň základní znalost technik kvality (VDA)
  • Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat s týmem
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:
  • Zázemí významné nadnárodní společnosti
  • Příležitost k využití zkušeností a dalšímu profesnímu rozvoji
  • Zajímavá a zodpovědná náplň práce v rámci mezinárodních projektů
  • Denní využití znalosti anglického jazyka
  • Práce v moderním a dynamickém pracovním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů – notebook, služební mobil, měsíční prémie, 5 týdnů dovolené, odborné a jazykové vzdělávání, aj.
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v Čj a Aj pomocí volby "odpovědět". V životopise blíže specifikujte předchozí zkušenosti na podobné pozici.
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.