Volné pracovní místo  Lean Production Assistant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící v jižních Čechách na pozici Lean Production Assistant. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba standardů a postupů práce v oddělení výroby při zpracování plechu</li>
<li> optimalizace logistických toků</li>
<li> optimalizace výrobních metod</li>
<li> spolurozhodování při tvorbě layout</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ strojírenského zaměření</li>
<li> znalost metodik průmyslového inženýrství</li>
<li> zkušenost s řízením výroby</li>
<li> pokročilá znalost NJ nebo AJ</li>
<li> MS Office na pokročilé úrovni</li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
<li> komunikační a organizační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zaměstnanecké výhody </li>
<li> firemní stravování </li>
<li> možnost profesního růstu </li>
<li> příspěvky na dopravu, dovolenou atd.</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".