Volné pracovní místo Lean špecialista

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Slovenská Republika Prešovský
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti:

  • zaisťovanie optimalizácie výrobných procesov
  • podpora a implementácia vhodných riešení
  • koordinácia layoutu výrobnej linky a pracovných postupov
  • podpora výroby
  • vyhadávanie návrhov potrebných na znižovanie nákladovosti
  • účasť na workshopoch školenie zamestnancov
  • dodržiavanie princípov 5S
  • dodržiavanie štandardov týkajúcich sa ŽP a BOZP

Iné výhody:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

Zameranie odbor:
technickéZnalos­tiJazykové znalosti:

Počítačové znalosti:
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Access – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Project – pokročilý
Microsoft Windows – pokročilý
AutoCAD – pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • skúsenosti so zavádzaním nových procesov do výroby
  • znalosť princípov štíhlej výroby (skúsenosti s programami Six Sigma 5S Poka Yoke KAIZEN KANBAN a pod…)
  • VŠ technického/stro­járskeho zamerania
  • aktívny AJ
  • prax na podobnej pozícii min. 3 roky