Volné pracovní místo  Learning & Development Administrator, 120 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-12-203465. Jste student/ka VŠ a hovoříte anglicky na aspoň komunikativní úrovni? baví Vás práce v administrativě, jste pečlivý, umíte se soustředit na detail a nedělat nepozorné chyby? Pak Vám nabízíme možnost dlouhodobé brigády ve stabilní mezinárodní firmě v oddělení Learning & Development.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> administrativní podpora oddělení Learning & Development</li>
<li> příprava podkladů pro jednotlivá školení (v anglickém jazyce)</li>
<li> zajištění prostor na jednotlivá školení</li>
<li> organizace školení na místě</li>
<li> aktualizace dat v databázi</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: 20 hod/týden (nutno docházet ideálně 3 - 4 dny v týdnu, preferujeme dopolední hodiny)<br/>
<br/>Nástup: ihned<br/>
<br/>Lokalita: Praha 4<br/>
<br/>Mzda: 120 Kč/hod

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> odpovídající administrativní praxe </li>
<li> dobrá znalost anglického jazyka nutností (emailová komunikace v AJ, příprava podkladů v AJ, občasná komunikace s cizinci)</li>
<li> komunikativnost a organizační talent je nutností</li>
<li> pozitivní přístup k práci</li>
<li> dobrá znalost MS Office </li>
<li> přesnost, orientace na detail </li>
<li> spolehlivost</li>
<li> týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> mladý kolektiv</li>
<li> možnost získat praxi z velké a renomované společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.