Volné pracovní místo Lékařský reprezentant severní Čechy

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Ústí nad LAbem, Liberec, Děčín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
24000,-Kč

Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost, hledáme schopné uchazeče na pozici Lékařský reprezentant pro oblast Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Liberec, Turnov, Semily.

Náplň práce:
kontakt se specialisty v daném regionu.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obchodní pozici (výhodou z oblasti farmacie, zdravotnictví)
  • řidičský průkaz skupiny B (denní ježdění)
  • uživatelskou znalost PC
  • prezentační schopnosti, samostatnost

Nabízíme

  • nástupní plat 21 000,–Kč, po zkušební době 24 000,–Kč
  • služební automobil i k osobním účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • připojení k internetu zdarma
  • příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
  • měsíční bonusy

Nástup: duben 2009

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.