Volné pracovní místo Likvidátor pojistných událostí - částečný úvazek

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Popis pracovní nabídky

DEKRA kvalifikace a poradenství – agentura práce,

pro svého klienta – zahraniční firmu podnikající v oblasti pojištění:

hledá vhodného kandidáta na částečný úvazek (20 hodin týdně),

nebo po dohodě i plný úvazek.

Náplň práce:

- Budete v kontaktu s klienty (využití AJ) – Vašim hlavním úkolem bude zajištění potřebné dokumentace a následné zpracování a vyhodnocení poj. událostí

- Poskytování kvalitního informačního a poradenského servisu

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Zkušenosti z administrativy, pojišťovnictví nebo zákaznického servisu nutností!
  • Hledáme hotové lidi – zkušenosti s likvidací poj. událostí
  • komunikativní AJ – bude testováno.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti a odpovídající platové ohodnocení
  • Příležitost pro využití dosavadních zkušeností i možnost profesního rozvoje.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.