Volné pracovní místo  Linux admin- lídr v oblasti zdravotnictví

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 75 000–105 000 Kč / měsíc

Jsme renomovaná společnost působící v oblasti zdravotnictví, která se zaměřuje na vývoj a implementaci moderních informačních systémů a softwarů pro zlepšení péče o pacienty. Naše produkty a aplikace hrají klíčovou roli při optimalizaci procesů v nemocnicích, klinikách i v dalších zdravotnických zařízeních.

Právě ted hledáme nového kolegu na pozici linux administrátora!
Třeba to jste právě Vy...

Náplň práce:
  • Na administrátorské úrovni ovládáte Linux
  • Využíváme virtualizační platformy a Docker.
  • Bez skriptování se neobejdete.
  • Hledáme tahouna
  • Baví Vás DevOps? Máte plusové body...

Požadujeme

  • Pracujeme především s distribucemi CentOS a Debian a jeden z úkolu, který na Vás čeká, je migrace systému na novější verzi.
  • Kontejnerizace a clustery by Vám neměly být cizí.
  • Skriptovací jazyky nám značně usnadňují práci, nejvíce využíváme Bash, ale bude se Vám hodit třeba i znalost Pythonu.
  • Potřebujeme někoho, kdo naše infrastrukturní řešení posune vpřed a nebude se schovávat za práci ostatních
  • Znalost DevOps technologií není podmínkou, ale pokud se v nich orientujete, rádi Vám pozici upravíme na míru...

Nabízíme

  • Práci na HPP nebo IČO.
  • Možnost interního profesního i kariérního růstu; např. na pozici DevOps.
  • Moderní kancelář s výběrovou kávou, relax zónou a skvělými kolegy, nebo pohodu a nohy v teple při hybridní spolupráci.
  • Samozřejmostí jsou i stravenky, příspěvky na kulturu, teambuildingy a sick days.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Linux admin- lídr v oblasti zdravotnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Linux admin- lídr v oblasti zdravotnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.