Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Logistik
Lokalita:
Louny
Může se Vám hodit:
Logistik Louny

Volné pracovní místo Logistic Manager

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
vyšší odborné

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou plastových obalů hledáme uchazeče na pozici: Logistic Manager.

Náplň práce:

  • koordinace chodu oddělení logistiky
  • optimalizace procesů, vytváření pracovních postupů, zácvik a školení pracovníků v odd. logistiky
  • evidence a kontrola docházky podřízených, politika hygieny, dodržování BOZP a úklidu na pracovišti
  • zajišťování surovin a spotřebního materiálu pro výrobu
  • plánování spotřeby a dodávky materiálu, zajišťování alternativních zdrojů pro výrobu
  • tvorba a kontrola objednávek
  • vedení skladového hospodářství, jeho evidence a kontrola, pravidelné inventury, měsíční uzávěrky
  • zajištění včasné expedice vyrobeného zboží, koordinace služeb přepravců
  • vyhledávání nových dodavatelů materiálu a služeb
  • organizace a hodnocení výběrových řízení pro dodavatele
  • kontrola nákladů nákupu
  • aktualizace nákupních cen materiálu
  • vedení databáze dodavatelů
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ, popř. ÚSO vzdělání s maturitou
  • zkušenosti v oblasti logistiky min. 1 rok
  • nutná znalost AJ na velmi dobré úrovni, slovem i písmem
  • znalosti celní problematiky
  • manažerské schopnosti
  • flexibilitu
  • asertivitu, odolnost vůči stresu
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí zavedené nadnárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci v mladém kolektivu

Lokalita: Louny – průmyslová oblast
Nástup: ihned
Plat: od 35 000,– dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.