Volné pracovní místo  Logistic Manager

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou plastových obalů hledáme uchazeče na pozici: Logistic Manager.

Náplň práce:
  • koordinace chodu oddělení logistiky
  • optimalizace procesů, vytváření pracovních postupů, zácvik a školení pracovníků v odd. logistiky
  • evidence a kontrola docházky podřízených, politika hygieny, dodržování BOZP a úklidu na pracovišti
  • zajišťování surovin a spotřebního materiálu pro výrobu
  • plánování spotřeby a dodávky materiálu, zajišťování alternativních zdrojů pro výrobu
  • tvorba a kontrola objednávek
  • vedení skladového hospodářství, jeho evidence a kontrola, pravidelné inventury, měsíční uzávěrky
  • zajištění včasné expedice vyrobeného zboží, koordinace služeb přepravců
  • vyhledávání nových dodavatelů materiálu a služeb
  • organizace a hodnocení výběrových řízení pro dodavatele
  • kontrola nákladů nákupu
  • aktualizace nákupních cen materiálu
  • vedení databáze dodavatelů
  • reporting

Požadujeme

  • VŠ, popř. ÚSO vzdělání s maturitou
  • zkušenosti v oblasti logistiky min. 1 rok
  • nutná znalost AJ na velmi dobré úrovni, slovem i písmem
  • znalosti celní problematiky
  • manažerské schopnosti
  • flexibilitu
  • asertivitu, odolnost vůči stresu
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí zavedené nadnárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci v mladém kolektivu

Lokalita: Louny - průmyslová oblast
Nástup: ihned
Plat: od 35 000,- dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".