Volné pracovní místo  Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Jsme předním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme specifická řešení pro vozidla od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr na trhu nabízíme produkty nejvyšší kvality, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

  • Odměny: Vaše práce je odměněna různými formami bonusů, což podporuje vaši motivaci a nasazení.
  • 25 dní dovolené: Věříme, že práce a odpočinek jsou důležité. Proto vám nabízíme 25 dní dovolené.
  • eBenefity: Naši zaměstnanci mají přístup k eBenefitům, které jim umožňují výhodné nákupy.
  • Stravenkový paušál: Poskytujeme stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné a zdravé jídlo v průběhu pracovního dne.
  • Příspěvek na dopravu: Příspěvek, který snižuje vaše náklady na cestování.
  • Inovativní technologii: Pracujte s nejmodernější technologií a nástroji, které vám umožní dosahovat nejlepších výsledků.
  • Týmovou spolupráci: Podporujeme týmovou spolupráci a sdílení nápadů.
  • Otevřenou komunikaci: Oceňujeme otevřenou komunikaci a vaše názory. Vaše připomínky a nápady jsou vždy vítány.

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomické/technického směru.
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou.
  • Znalost MS Office - Excel.
  • Řidičský průkaz sk.B.
  • Logické a pozitivní myšlení.

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli: Udržujeme efektivní komunikaci s našimi dodavateli.
  • Příprava expedic k zákazníkům: Pečlivě připravujeme expedice, abychom zajistili rychlé a bezproblémové doručení.
  • Sledování stavu zásob: Průběžně sledujeme stav zásob, abychom minimalizovali riziko nedostatku zboží.
  • Tvorbu výrobního plánu: Vypracováváme detailní výrobní plány.

Máte zájem o nabídku Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.