Volné pracovní místo  LOGISTICKÝ MANIPULANT

Lokalita a další
Vzdělání Základní
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura Edymax Holding a.s - stabilní a velká firma s pevným postavením na trhu. Pravidelně poptáváme především dělnické profese strojírenských oborů, kvalifikovanou a nekvalifikovanou pracovní sílu pro automobilový průmysl, potravinářství a logistiku.Za 11 let našeho působení jsme zaměstnali více než 60 000 spokojených lidí. Našim zaměstnancům poskytujeme výhodné pracovní podmínky, adekvátní finanční ohodnocení a každodenní servis.
Nabízíme volná pracovní místa s nástupem ihned v celé České republice.
VOLEJTE ZDARMA 800 600 200

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby plastových komponentů pro automobilový průmysl hledáme uchazeče na pozici OPERÁTORA LOGISTIKY v Prostějově.

Náplň práce:
  • Obsluha logistického vláčku
  • Naskladňování meziskladů materiálu ve výrobě
  • Zásobování výrobní linky materiálem, obalovým materiálem a WIP (nedokončenou výrobou)
  • Odvoz a naskladnění hotových výrobků do expedičního skladu
  • Zaznamenávání pohybů materiálu/zboží v systému Baan
  • Příprava expedic dle balících předpisů a instrukcí
  • Odpadové hospodářství dle pokynů od nadřízeného

Požadujeme

Požadujeme:
  • Praxi na VZV
  • Minimálně základní vzdělání
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Schopnost a zájem učit se novým věcem
  • Zkušenost s prací v kolektivu

Jiná sdělení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete námi uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, svůj životopis na adresu nebo volejte.

EDYMAX Holding, a.s.