Volné pracovní místo LOGISTIK [nadnárodní společnost] (ssrgtea)

aktivní
ManMark Czech Republic s.r.o.

Již 21 let značka ManMark přináší kvalitu v oblasti personálních služeb na český trh práce. Proto jsou zkušenosti a znalosti našeho týmu tou správnou volbou k Vašemu podnikání v této oblasti. Veškeré zkušenosti, které nabízíme Vám, našim členům, jsou podpořeny dlouholetou praxí a tradicí značky ManMark.

Místo pracoviště
Benešov
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

  • kontroluje náklady na dopravu
  • vyhotovuje měsíční přehledy nákladů na dopravu
  • kontroluje faktury za dopravu a odsouhlasuje je k platbám
  • vystavuje faktury, analyzuje faktury, kontroluje rozdíly ve fakturách a předává je k

odkontrolování vedení

  • účastní se inventur a provádí jakékoliv korekce
  • sleduje ukazatele logistiky
  • zasílá faktury zákazníkům a účtárně
  • účastní se vypracování ročních rozpočtů a zajišťuje jejich kontrolu
  • zpracovává logistické incidenty v souladu s procesy
  • potvrzuje příjmy a expedice
  • stanovuje kontrolu výroby a žádá o její provedení operátory
  • mění objemy a časy po odsouhlasení zákazníkem
  • měří odchylky mezi plánem a reálně provedenou akcí a mění harmonogramy v případě potřeby
  • diagnostikuje a provádí první zásahy v případě selhání
  • zajišťuje školení pro administrátory interních a externích toků dodávek dle SMI

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, dosažený titul Bc.
  • Nj velice dobrá znalost
  • znalost administrativních automatických SW
  • znalost systémů řízení výroby pomocí PC
  • Sebedisciplína
  • odolnost vůči stresu
  • dobré mezilidské vztahy
  • schopnost řídit a kontrolovat logistické toky

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • zajímavou náplň práce
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pracoviště Střední Čechy okr. Beroun

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis k rukám
personální ředitelky společnosti ManMark Czech Republic – sl. Radana Jandová pomocí volby „Odpovědět“.

Navštivte nás osobně na adrese:
Přípotoční 1519/10c
101 00 Praha 10

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „Odpověď na inzerát“.