Volné pracovní místo LOGISTIK ve výrobní společnosti

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Firma vážící si svých zaměstnanců hledá logistika s potenciálem a ambicemi.

Náplň práce:

příjem expedice a dispozice přepravních obalů

vedení evidence obalového hospodářství

jednání se zákazníky a dodavateli v německém jazyce

optimalizace skladových zásob obalů

provádění pravidelných inventur přepravních obalů

vývoj přepravních obalů pro nové projekty

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání ideálně technického směru

praxi v oblasti logistiky nebo skladového hospodářství

aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem

uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

samostatnost stresuodolnost

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní něměcké společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v atraktivním výrobním odvětví
  • zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost
  • motivující finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • výuka jazykových kurzů hrazená zaměstnavatelem
  • zaměstnanecké benefity
  • osobností rozvoj