Volné pracovní místo  LOGISTIK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Teplicku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
řízení vztahů se stávajícími dodavateli (jednání a kontrola cen, jakosti, smluvních podmínek, dodacích podmínek, ...)
denní vystavování, zpracování a potvrzování objednávek v systému
skladové hospodářství (kontrola kupní ceny, kontrola minimálních skadových zásob)
komunikace s logistickým a výrobním odd.
objednávka přepravy, schvalování faktur dopravy

Požadujeme

SŠ vzdělání
zkušenosti v logistice
aktivní znalost AJ (denní komunikace se zahraničím)
znalost práce na PC
spolehlivost, komunikativnost, organizační dovednosti, týmový hráč

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
příspěvek na stravování
příspěvek na ŽP, PP, sick days
příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Lokalita pracoviště: Teplicko
Možnost nástupu: ihned, příp. dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu nás kontakujte pomocí volby "odpovědět".