Volné pracovní místo  LOGISTIK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako LOGISTIK:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinuje tok materiálu, polotovarů, obalů</li>
<li> sestavuje denní a týdenní plány dodávek dílů </li>
<li> připravuje plán návozu a expedic</li>
<li> připravuje vývozní dokumentaci</li>
<li> komunikace se zákazníkem (termíny, reklamace apod.)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B2)</li>
<li> znalost systému SAP </li>
<li> praxe z logistiky velkou výhodou (nákupčí, referent, skladový správce apod.)</li>
</ul>

Nabízíme

USP<br/>5 dnů dovolené navíc<br/>příspěvek nad 200 Kč na veřejnou dopravu<br/>Kurzy AJ, v pracovní době<br/>Stravenky syas ( zaměstnavatel 60% přispívá)<br/>Věrnostní bonus (3, 6, 9 a více let)<br/>Roční bonus 70% hrubé mzdy, po 1 roce ve firmě<br/>Firemní akce: rodinný den, vánoční večírek

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".