Volné pracovní místo  Lymfoterapeut/ka s certifikátem ve zdravotnictví, možnost flexi úvazku, SUPER MZDA!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Pro jednoho z největších provozovatelů služeb zdravotní péče v Praze hledáme šikovné kandidáty/kandidátky, na pozici: Lymfoterapeut/ka.

Máte dokončený kurz provádění lymfodrenáží a hledáte si práci na částečný, nebo plný úvazek?

Určitě nám napište a my Vám rádi ukážeme naše pracovní prostředí, které se řadí mezi nejmodernější v Praze.

Požadujeme

Náplň práce:
Kompletní léčba lymfedému v ambulantním zdravotnickém zařízení

Od Vás očekáváme:
  • Vzdělání v oboru fyzioterapeut, nebo zdravotní sestra
  • Dokončený kurz pro provádění lymfoterapie
  • Spolehlivost, komunikativnost
  • Aktivní pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání
  • Možnost práce na plný či částečný úvazek
  • Příspěvek na stravné
  • Moderní pracoviště přímo u metra Budějovická
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefity v oblasti zdraví a zdravotní péče
  • Zvýhodněná dentální péče u společnosti YesDental Holešovice
  • Zaměstnanecké slevy do našich lékáren a do obchodu Ošatka se zdravou
výživou
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí se zázemím na Praze 4

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V případě jakýchkoli dotazů, nás neváhejte kontaktovat.