Volné pracovní místo  Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů Šumperk

Lokalita Šumperk a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 129–130 Kč / hodinu

O firmě

Naše společnost M&M Object Security s.r.o. byla založena v říjnu 2016. Vzhledem k naší široké oborové působnosti pracují u nás osoby se zdravotním postižením či se zdravotním znevýhodněním jak v chráněné dílně, tak na dalších pracovištích jako jsou např. vrátnice, recepce, kanceláře, dále naši zaměstnanci působí při ostraze staveb, objektů či prodejen, a to v rámci celé ČR.

Popis pracovní nabídky

Přijmeme zaměstnance do funkce:
Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů na zkrácený úvazek 5 hod./den.
Práce je určena pro osoby s OZP.

Náplň práce:
Jednání s klienty, kontroly a zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek.
Mít na starosti stavby a objekty v regionu a jejich zaměstnance
(plánovat směny, sjednávat pohovory nových uchazečů, příjem zaměstnanců, dohlížet na docházky...).

Požadujeme

Řidičský průkaz skup. B.
Čistý trestný rejstřík.
Min. věk 18 let.
OZP ( I., II. nebo III. stupeň invalidity).
Schopnost organizání práce, kontroly zaměstnanců...
Flexibilitu, samostatnost, příjemné a profesionální vystupování, empatie, trpělivost...
Ochota cestovat, praxe výhodou.

Nabízíme

Služební auto a mobil.
Flexibilní pracovní doba.
Nástup ihned.

Vhodné pro

OZP.