Volné pracovní místo  Manager kanceláře - komunikace s odběrately

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Náplň práce: Starostlivost o provozní chod kanceláře, zabezpečení provozu a základních činností při odbytu zboží, komunikace s dodavately služeb a zboží.

Komunikace s odběrately v regionu.

Vzdělání: minimálně středoškolské s maturitou

Termín nástupu: 11-12.2009

Požadujeme

Samostatné a asertivní vystupování.
Komunikativnost a samostatnost.
Znalost práce na windows - internet - MS office.
Řidický průkaz na osobní vozidlo.
Zájem o práci a pracovní nasazení v dynamicky rozvýjející se společnosti.
PRAXE v administrativě resp. v řídící pozici aspoň 3 roky.

Motivační list je podmínkou pro zařazení do výběrového řízení: v listě uveďte 3 Vaše dobré vlastnosti.

Kontaktujeme jen úspěšné uchazeče a neoznamujeme neúspěšným výsledek výběrového řízení.

Prosím o zaslaní životopisu a motivačního listu do 14.12.2009

Nabízíme

charakteristika firmy:
KOMPLEXNI DODAVATEL
vybavení interiéru a exteriéru

pro mateřské školy, družiny,
města a obce v celé České republice

Nejširší nabídka, nejnižší cena,
nejkomplexnější servis pro celou Českou republiku.

Víc jak 3000 položek, 700 novinek,
1260 produktům jsme snížili ceny.
použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Pokud jste projevili zájem o danou pracovní pozici zašlete životopis s motivačním listem na email: použijte odpovědní formulář NEKONTAKTUJTE nás jiným způsobem!