Volné pracovní místo MANAGER KVALITY potravinářství

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Výrobní společnost s tradicí hledá člověka na pozici výrobního manažera.

Náplň práce

řízení zákaznických požadavků

řízení projektů a výroby

koordinace výrobních kapacit

sestavování plánu výroby

komunikace a jednání se zákazníky

koordinace návštěv zákazníků

zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací

analýza efektivity výroby a provozu

hodnocení výrobních a finančních plánů výroby

účast na vývoji nových produktů

kontrola dodržování norem a předpisů

školení a motivace zaměstnanců

aplikace moderních metod

návrh nápravných zařízení

Požadavky na uchazeče:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • 5 let praxe v oblasti potravinářské výroby
  • komunikativní znalost AJ
  • proaktivní přístup k povinnostem
  • silná motivovaná osobnost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • nástup ihned !