Volné pracovní místo  MANAŽER ANALYTICKÉ LABORATOŘE

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta s více než dvacetiletou tradicí ve výzkumu a vývoji pro kosmetický a farmaceutický průmysl hledáme komunikativního a organizačně zdatného kandidáta na pozici Vedoucí kontrolní analytické laboratoře.<br/>
<br/>Místo výkonu práce: ÚSTECKÝ KRAJ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení kontrolní laboratoře v souladu s pravidly SVP pro výrobu léčiv</li>
<li> tvorba a přezkoumání dokumentace vztahující se k činnosti laboratoře</li>
<li> zajištění personálního obsazení a vedení týmu 10-15 laborantů</li>
<li> zodpovědnost za přístrojové vybavení a optimalizace chodu laboratoře</li>
<li> propuštění/zamítnutí vstupních surovin a materiálů; zabezpečení externích analýz</li>
<li> vývoj nových analytických postupů a metod</li>
<li> kontrola a schvalování validační dokumentace</li>
</ul>
<br/>MÍSTO VÝKONU PRÁCE - ÚSTECKÝ KRAJ

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání chemické nebo farmaceutické</li>
<li> praxe v oblasti analytické chemie podmínkou - alespoň 3 roky</li>
<li> nutná znalost pravidel SVP pro výrobu léčiv</li>
<li> zkušenosti s vedením a motivací podřízených</li>
<li> orientace v oblasti metrologie aplikované v kontrolní laboratoři</li>
<li> komunikativní znalost AJ – tel. jednání se zákazníky</li>
<li> dobrá znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zázemí moderní české společnosti</li>
<li> velice atraktivní ohodnocení + nadstandardní prémie</li>
<li> vysoké příspěvky na vzdělávání AJ</li>
<li> možnost bydlení v nových bytech (s odkupem)</li>
<li> rozsáhlé možnosti profesního růstu</li>
<li> 5 týdnů dovolené a stravování</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> nástup ihned, okres Ústí n/O.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".