Volné pracovní místo  Manažer elektro údržby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 16-30-198322. Hledá svoje uplatnění jako manažer elektro údržby? Máte praxi? Protože náš klient, výrobní společnost na Znojemsku hledá lidi jako jste Vy, neváhejte využít příležitost pracovat ve stabilní společnosti, kde budete mít možnost uplatnit svoje znalosti v oblasti elektro údržby výrobní linky.<br/>
<br/>Vaše náplň práce bude:<br/>
<ul>
<li> Zabezpečení provozuschopnosti všech zařízení závodu</li>
<li> Včasné řešení havarijních stavů a poruch na výrobních linkách</li>
<li> Provádění údržby na zařízeních</li>
<li> Pravidelné kontroly, přezkušování a měření el.částí u výrobních linek</li>
<li> Řízení a organizace malého kolektivu 4-7 provozních elektrikářů</li>
</ul>

Požadujeme

Pokud na následující položky zní Vaše odpověď ANO, neváhejte mě kontaktovat a můžeme se pobavit o podrobnostech.<br/>
<ul>
<li> VŠ případně SŠ vzdělání s elektro zaměřením</li>
<li> 3 roky praxe v oboru</li>
<li> Mírně pokročilá znalost angličtiny (úroveň A2/B1</li>
<li> Zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> Práce s PC, komunikativnost</li>
<li> Vyhláška 50 §6</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé finanční ohodnocení </li>
<li> široké spektrum zaměstnaneckých výhod </li>
<li> možnost být u zrodu nových výrobků </li>
<li> práce s nejnovějšími technologiemi </li>
<li> moderní prostředí nadnárodní úspěšné firmy </li>
<li> další odborná i jazyková vzdělávání </li>
<li> prémie z výkonosti firmy </li>
<li> možnost cestování do zahraničí</li>
</ul>