Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Vedoucí provozu / provozní, Vedoucí / manažer restaurace, Zaměstnanec provozu restaurace
Lokalita:
Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Praha-centrum, Praha-východ, Praha-západ, Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo
Může se Vám hodit:
Vedoucí provozu / provozní Benešov, Vedoucí / manažer restaurace Benešov, Zaměstnanec provozu restaurace Benešov, Vedoucí provozu / provozní Beroun, Vedoucí / manažer restaurace Beroun, Zaměstnanec provozu restaurace Beroun, Vedoucí provozu / provozní Blansko, Vedoucí / manažer restaurace Blansko, Zaměstnanec provozu restaurace Blansko, Vedoucí provozu / provozní Brno-město

Volné pracovní místo Manažer hotelové restaurace - Německo

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Německo
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Vyhlašujeme výběrové řízení na manažerskou pozici do hotelu v severním Německu.

Požadujeme plynulou znalost německého a anglického jazyka (min. úroveň C1)

Náplň práce:

- Vedení provozu restaurace v hotelu

- Koordinace pracovní sily

- Kontrola rezervací

- Řešení stížností, zajištění plynulého provozu restaurace

Zajištění ubytování v hotelu po příjezdu, poté zajištění vlastního ubytování mimo hotel

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením lidí, provozu restaurace
  • Plynulá znalost německého a anglického jazyka (min. úroveň C2)
  • Samostatnost, flexibilita, odpovědnost
  • Aktivní osobnost s přirozenou autoritou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnavatel
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zajištění ubytování ihned po příjezdu
  • Využití německého jazyka
  • Množství zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu o danou pozici, nám prosím zasílejte Vaše CV s fotografií v českém a německém jazyce pomocí volby „odpovědět“.