Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER INVESTIČNÍCH PROJEKTŮ – stavebnictví – retail

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–100 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou obchodní, hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER INVESTIČNÍCH PROJEKTŮ – stavebnictví – retail.

NÁPLŇ PRÁCE
  • Jako člen teamu Network Development budete mít možnost ovlivňovat směr rozvoje maloobchodní sítě čerpacích stanic v ČR
  • Spoluvytvářet a připravovat investiční projekty primárně ve stavebnictví
  • Po technické stránce definovat podobu a rozsah investičních projektů
  • Komunikace se všemi zainteresovanými stranami projektu (odpovědná oddělení v ČR, s centrálou v Budapešti, s projektanty, s dodavateli a úřady)
  • Úzce spolupracovat s projekčními kancelářemi a dalšími dodavateli na přípravě projektové dokumentace a zajištění příslušných povolení pro provedení stavby
  • Nastavovat harmonogram přípravy projektů a dohlížet na jeho plnění, kontrolovat kvalitu odvedené práce a případně reagovat na nedostatky
  • Zpracovávat odhady nákladů investičních projektů jako podklad pro detailní analýzu návratnosti investice (detailní analýzy řeší analytické oddělení)
  • Příprava potřebných podkladů v různých fázích projektu (studie, prezentace, odhady nákladů, harmonogramy)
  • Práce na více různorodých projektech současně
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele ve spolupráci s nákupním oddělením
  • Příprava reportů pro vedení společnosti
  • Možnost samotné realizace u menších investičních projektů

POŽADUJEME
  • Vzdělání stavebního směru + praxi ve stavebním oboru
  • Zkušenost s přípravou stavebních projektů, s návrhem a tvorbou rozvržení maloobchodních prodejen, fit-outů, čerpacích stanic, případně areálových situací dle standardů a strategie investora
  • Praxi ve vedení investičních projektů, protože u nás budete mít na starosti i velké projekty
  • Orientaci v technické dokumentaci je potřebná pro komunikaci s projektanty a úřady
  • Znalost práce s CAD systémy např. AutoCAD, DraftSight nebo DWG TrueView
  • Komunikativní AJ – pravidelná komunikace a prezentace projektů centrále společnosti, komunikace se zahraničními dodavateli v AJ
  • Organizační, koordinační a vyjednávací schopnosti využijete při každodenní práci na centrále v Praze, s projektanty a úřady
  • Velmi dobrou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat z kanceláře v centru Prahy
  • ŘP skupiny B, svěřené projekty mohou být po celé ČR

NABÍZÍME
  • Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nadstandardní systém benefitů (Cafeteria, příspěvek na penzijní pojištění, palivová karta...)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kancelář v centru Prahy

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás