Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER/KA nově vznikajícího TÝMU

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

Do pojišťovny ALLIANZ hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici MANAŽER/KA nově vznikajícího TÝMU.

Náplň práce
  • realizace obchodních schůzek s klienty
  • akvizice nových klientů
  • motivace, rozvoj a vedení obchodníků v týmu
  • nábor a adaptace nových kolegů
  • správa a servis pojistného kmene
  • zpracování reportů pro vedení společnosti

Požadujeme
  • minimálně SŠ vzdělání – PODMÍNKOU
  • komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • obchodního ducha a dravost
  • praxi v oblasti obchodu, obor pojišťovnictví či financí je výhodou
  • zkušenost s řízením obchodního týmu – výhodou
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme
  • spolupráci s úspěšnou pojišťovnou
  • motivující provizní systém
  • fix + provize + odměny
  • zajímavou finanční podporu po dobu 1 roku v době adaptace
  • finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • budování pasivního příjmu
  • spolupráci na IČ
  • exotické dovolené pro úspěšné obchodníky
  • kartu MultiSport
  • akční a různorodou práci
  • neomezený kariérní růstu
  • přátelský kolektiv a týmovou spolupráci
  • možnost HO
  • časovou flexibilitu
  • slevu na produkty
  • zvýhodněný operativní leasing
  • zaškolení a vzdělávání
  • lokalita pracoviště Brno a okolí

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku MANAŽER/KA nově vznikajícího TÝMU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MANAŽER/KA nově vznikajícího TÝMU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.