Volné pracovní místo  Manažer kvality - Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažera kvality.

Náplň práce:
  • vedení pracovního kolektivu a jeho motivace
  • zodpovědnost za systém kvality
  • vedení přímých jednání převážně se zahraničními zákazníky
  • aplikace systémů řízení jakosti
  • zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
  • příprava kontrola a prezentace reportů
  • účast na zákaznických auditech a certifikacích

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ v oblasti kvality příp. elektrotechniky
  • praxe minimálně 3 roky v oboru kvality
  • AJ na komunikativní úrovni znalost NJ výhodou
  • znalost práce na pc MS Office
  • ŘP sk. B
  • znalost norem metod a nástrojů jakosti v oblasti automobilového průmyslu
  • samostatnost spolehlivost flexibilita
  • schopnost práce v týmu
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění ve stabilní prosperující společnosti automobilového průmyslu
  • nadstandardní platové ohodnocení (motivující systém odměňování a benefitů)
  • využití cizích jazyků
  • možnost osobního i profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí nejnovější technologie
  • vzdělávací programy vč. jazykových

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zájem o pracovní uplatnění v oblasti automotive v zavedené společnosti? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět" v českém i anglickém jazyce.