Volné pracovní místo  Manažer kvality pro oblast automotive - Brno venkov

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáta na pozici Manažer kvality:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Vedení týmu oddělení kvality výrobní divize</li>
<li>Řízení trvalého zlepšování</li>
<li>Podpora výrobního procesu ve shodě s firemními a zákaznickými požadavky</li>
<li>Řešení reklamací (8D reporty)</li>
<li>Tvorba nápravných opatření a jejich implementace</li>
<li>Další činnosti spjaté s pozicí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ/SŠ technického směru podmínkou</li>
<li>AJ k denní komunikaci podmínkou</li>
<li>Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou, ideálně v oblasti zpracování kovů</li>
<li>Praxe v automotive podmínkou</li>
<li>Znalost ISO TS 16949 výhodou</li>
<li>Znalost SPC, FMEA, PPAP, APQP, 8D </li>
<li>Zkušenost se Six Sigma, Kaizen, Lean výhodou</li>
<li>Zkušenosti s vedením lidí</li>
<li>Praktické a samostatné technické myšlení</li>
<li>Flexibilita, organizační schopnosti</li>
<li>ŘP B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Moderní prostředí dynamicky se rozvíjející firmy </li>
<li>Zajímavé fin.ohodnocení a další benefity firmy + roční bonus</li>
<li>Možnost seberealizace</li>
<li>Příspěvek na stravování</li>
<li>Jazykové i profesní vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".