Volné pracovní místo  MANAŽER KVALITY VÝROBKŮ/PLZEŇSKÝ KRAJ/VAC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, jednu z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER KVALITY VÝROBKŮ/SUŠICE/VAC

Náplň práce:

Řízení systému kvality na úrovni závodu
Kontrola kvality výrobků
Schvalování technicko-ekonomického zadání, zkoušek prototypů, vyhodnocení ověřované série nového výrobku Spolupráce při realizaci změn a modifikace v průběhu trvání projektu
Vypracování strategie a cílů kvality, programu kvality a kontroly plnění
Zodpovědnost za dosahování termínových, finančních a věcných plnění
Zodpovědnost za kontrolu jakosti, zpracování reklamací
Zpracování výsledků z kontrol kvality
Zodpovědnost za podporu a rozvoj zlepšovacích postupů a nástrojů kvality
Dodržování a zdokonalování systému kvality
Spolupráce při provádění interních auditů
Zodpovědnost za nápravná a preventivní opatření z auditů
Řízení týmu a jejich výkonnostní hodnocení
Pravidelná komunikace s externími partnery a dodavateli
Reporting

Požadujeme

VŠ/SŠ technického směru
Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
Praxe v dřevovýrobě vítána
Znalost systému kvality, řízení jakosti, norem a výrobních procesů
Zkušenosti s vedením, kontrolou a motivací zaměstnanců
Vynikající komunikační schopnosti
Vystupování orientované na zákazníky
Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost řešit konflikty, delegovat pravomoci Odolnost vůči stresu

Nabízíme

Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
Práci na plný úvazek
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Pružná pracovní doba, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní akce, dobré platové podmínky

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Místo výkonu: Sušice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 15016/MAN/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.